YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUK OYUNLARI DEVAM EDİYOR

YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUK OYUNLARI DEVAM EDİYOR

Çiçeğim Solmasın Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde

Kerem Gökçer yazdığı Duygu Gökhan'ın yönettiği Çiçeğim Solmasın adlı çocuk oyunu 4 Şubat'ta kentiçi etkinlik kapsamında Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde saat 11:00 ve 14:00'te  küçük izleyicilerle buluşuyor. Candan Günay'ın giysi ve dekor tasarımını, Önder Arık'ın da ışık tasarımını yaptığı oyunda, Gülin Sezen Aray, Ayça Zeynep Genç, Fatih Zenginoğlu, Gökhan Doğrusoy, Metin Avcı, Kübra Bayraktar, İlknur Şaşmazer, Özlem Karataş , Serdar İnan, Ömer Yalta rol alıyor.

Lay Lay Lom  Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ve Cevahir Salon 2'de

Çocuk oyunu Lay Lay Lom kentiçi etkinlikler kapsamında Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ve Cevahir Salon 2'de  minik tiyatroseverlerle buluşuyor.  Sevgi Sakarya Cengiz'in yazdığı oyunu Ece Okay yönetiyor. Oyunun kostüm ve dekor tasarımını Candan Günay, ışık tasarımını ise Akın Yılmaz yaptı. Dans düzenini  İnes Kiremitçi'nin yaptığı oyunun oyuncu kadrosunda Engin Delice,  Bengisu Karahan, Merve Çağla Kuru, Yıltan Kahraman, Vehbi Akıntürk, Alparslan Aydın, Handan Ölçener, Dinçer Simsar, Hakan Dülger, Ezgi Baykal, Meriç Akay,  Lalizer Kemalooğlu, Tilbe Taşlı, Erdem Sazak ve Gökçe Aktaş rol alıyor. Lay Lay Lom, 31 Ocak'ta saat 11:00 ve 13:00 'te Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ve 5 Şubat'ta da saat 13:00 Cevahir Salon 2'de  küçük izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Sihirli Keman Sefaköy Kültür Merkezi'nde

Aristide Christian Charpentier yazdığı, Türkan Dündar ve Hakan Tartan'ın dilimize kazadırdığı, Ebru Kara'nın yönettiği  Sihirli Keman adlı çocuk oyunu gösterimlerine devam ediyor. Nalan Alaylı'nın giysi ve dekor tasarımını, Akın Yılmaz'ın da ışık tasarımını yaptığı oyunda,  Abdülhamit Mutlu, Melek Tanker, Oğuzhan Özcan, Melih Pamukçu rol alıyor. Bu eğlenceli oyun kentiçi etkinlik kapsamında  4 ve 5 Şubat'ta Sefaköy Kültür Merkezi'nde izlenebilir.

Savaş Çiçekleri Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde

Gülşah Gülebenzer yazdığı Levent Niş'in yönettiği Savaş Çiçekleri adlı çocuk oyunu minik izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Mihriban Oran'ın giysi ve dekor tasarımını, Önder Ay'ın ışık tasarımını, yönetmen yardımcılığını ise Ahmet Dizdaroğlu'nun yaptığı oyunda, Levent Niş, Burak Taştan, Güler Turhan, Serkan Abeş, Özgün Bayraktar, Ece Bozkaya rol alıyor. Bu eğlenceli oyun 2 Şubat'ta saat 11:00 ve 13:00'te kentiçi etkinlik kapsamında  Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde izlenebilir.