İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nde bu hafta 2 çocuk oyunu sahneleniyor. Sihirli Keman 22 ve 23 Şubat’ta 11:00 ve 14:00'te küçük izleyicilerimize Bahçelievler Belediyesi Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde ve 26 Şubat'ta da saat 13:00'te Küçükçekmece DT Sahnesi'nde keyifli anlar yaşatırken, Lay Lay Lom adlı çocuk oyunumuz ise 26 Şubat’ta saat 13:00 'te Cevahir Salon 2’de küçük izleyicilerle buluşacak.

Sihirli Keman Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde ve  Küçükçekmece DT Sahnesi'nde

Aristide Christian Charpentier yazdığı, Türkan Dündar ve Hakan Tartan'ın dilimize kazandırdığı, Ebru Kara'nın yönettiği Sihirli Keman adlı çocuk oyunu gösterimlerine devam ediyor. Nalan Alaylı'nın giysi ve dekor tasarımını, Akın Yılmaz'ın da ışık tasarımını yaptığı oyunda,  Abdülhamit Mutlu, Melek Tanker, Oğuzhan Özcan, Melih Pamukçu rol alıyor. Bu eğlenceli oyun,  kentiçi etkinlikler kapsamında 22 ve 23 Şubat’ta 11:00 ve 14:00'te küçük izleyicilerimize Bahçelievler Belediyesi Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde ve 26 Şubat'ta da saat 13:00'te Küçükçekmece DT Sahnesi'nde keyifli anlar yaşatacak.

Lay Lay Lom Cevahir Salon 2’de

Çocuk oyunu Cevahir Salon 2’de minik tiyatroseverlerle buluşuyor.  Sevgi Sakarya Cengiz'in yazdığı oyunu Ece Okay yönetiyor. Oyunun kostüm ve dekor tasarımını Candan Günay, ışık tasarımını ise Akın Yılmaz yaptı. Dans düzenini  İnes Kiremitçi'nin yaptığı oyunun oyuncu kadrosunda Engin Delice, Bengisu Karahan, Merve Çağla Kuru, Yıltan Kahraman, Vehbi Akıntürk, Alparslan Aydın, Handan Ölçener, Dinçer Simsar, Hakan Dülger, Ezgi Baykal, Meriç Akay, Lalizer Kemaloğlu, Tilbe Taşlı, Erdem Sazak ve Gökçe Aktaş rol alıyor. Lay Lay Lom 26 Şubat’ta saat 13:00 'te Cevahir Salon 2’de küçük izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.