#

YUNUS EMRE OYUNCULARI GARİP DEDE TÜRBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Recep Bilginer'in yazdığı ve Zafer Kayaokay'ın yönettiği mart ayında sahnelenecek Yunus Emre oyununun ekibi, Garip Dede Türbesi'ni ziyaret etti.
Detay
#

YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUK OYUNLARI DEVAM EDİYOR

İstanbul Devlet Tiyatrosu yarıyıl tatilinde çocukları çpcuk oyunları ile buluşturmaya devam ediyor.
Detay
#

CORİOLANUS İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA

William Shakespeare'in yazdığı Özdemir Nutku'nun çevirdiği, Malcolm Keith Kay'in yönettiği Coriolanus İKSV Tiyatro Festivalindeki gösterimlerinin ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde
Detay
#

BERSİSA İSTANBUL DEVLET TİYATROSU SAHNELERİNDE

Bersisa 2016/2017 sezonunda da tiyatroseverlerle buluşuyor.
Detay
#

2016 -2017 SEZONUNDA GİYDİRİCİ İSTANBUL DEVLET TİYATROSU’NDA

Ronald Harwood'ın yazdığı, Ergun Sav'ın çevirdiği ve Hakan Çimenser'in de yönettiği Giydirici adlı oyun 13 Ocak'ta Cevahir Salon 2'de prömiyer yaptı.
Detay
#

GULYABANİ İSTANBUL DEVLET TİYATROSU SAHNELERİNDE

Yazar Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın eserinden Metin Arslan'ın uyarladığı ve yönettiği Gulyabani adlı müzikal oyun 13 Ocak'ta Küçükçekmece'de prömiyer yaparak seyircisiyle buluştu.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN ÇOCUKLARA YARIYIL ARMAĞANI

Purnima ve Sırlar Ormanı adlı çocuk oyunu Bahçelievler Belediyesi Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde ve Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, Çocuk oyunu Lay Lay Lom ise Kadıköy’de ve Cevahir Salon 2'de minik tiyatroseverlerle buluşuyor.
Detay
#

CORİOLANUS CEVAHİR SALON 1'DE

William Shakespeare'in yazdığı Özdemir Nutku'nun çevirdiği, Malcolm Keith Kay'in yönettiği Coriolanus İKSV Tiyatro Festivalindeki gösterimlerinin ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde.
Detay