Haberler
#

GULYABANİ'NİN GALASINA YOĞUN İLGİ

İDT'nin yeni oyunu Gulyabani’nin galası 23 Şubat 2017 Perşembe gecesi Cevahir Sahneleri Salon 1'de gerçekleştirildi. Metin Arslan rejisiyle İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenmeye başlayan oyun, seyirciden ve eleştirmenlerden tam not aldı
Detay
#

YERALTINDAN NOTLAR (ANKARA DT) CEVAHİR SALON 2'DE

Dostoyevski'nin kült eseri Yeraltından Notlar İstanbul Devlet Tiyatrosu sahnesinde. Dostoyevski'nin yazdığı, Engin Altay'ın çevirdiği, Erdinç Doğan'ın oyunlaştırdığı ve yönettiği Yeraltından Notlar 28 Şubat-5 Mart haftasında Cevahir Salon 2'de.
Detay
#

İBİŞ’İN RÜYASI (ANTALYA DT) CEVAHİR SALON 1'DE

Tarık Buğra’nın yazdığı, Sabri Özmener’in yönettiği İbiş’i Rüyası turne oyunu olarak İstanbul Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde. İbiş’i Rüyası, 28 Şubat – 05 Mart 2017 tarihleri arasında Cevahir Salon 1’de izlenebilir.
Detay
#

SAVAŞ ÇİÇEKLERİ SEFAKÖY KÜLTÜR MERKEZİ'NDE

Gülşah Gülebenzer yazdığı Levent Niş'in yönettiği Savaş Çiçekleri adlı çocuk oyunu minik izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.
Detay
#

GİYDİRİCİ'NİN GALASINA YOĞUN İLGİ

İDT'nin yeni oyunu Giydirici’nin galası 16 Şubat 2017 Perşembe gecesi Cevahir Sahneleri Salon 2'de gerçekleştirildi. Hakan Çimenser rejisiyle İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda sahnelenmeye başlayan oyun, seyirinin büyük beğenisini kazandı.
Detay
#

GİYDİRİCİ, 2106/2017 SEZONUNDA İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA

Ronald Harwood'ın yazdığı, Ergun Sav'ın çevirdiği ve Hakan Çimenser'in de yönettiği Giydirici , İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda izleyiciyle buluşmaya devam ediyor...
Detay
#

GULYABANİ İSTANBUL DEVLET TİYATROSU SAHNELERİ'NDE

Yazar Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın eserinden Metin Arslan'ın uyarladığı ve yönettiği Gulyabani adlı müzikal oyun izleyiciyle buluşmaya devam ediyor...
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nde bu hafta 2 çocuk oyunu sahneleniyor. Sihirli Keman 22 ve 23 Şubat’ta 11:00 ve 14:00'te küçük izleyicilerimize Bahçelievler Belediyesi Nurettin Topçu Kültür Merkezi'nde ve 26 Şubat'ta da saat 13:00'te Küçükçekmece DT Sahnesi'nde keyifli anlar yaşatırken, Lay Lay Lom adlı çocuk oyunumuz ise 26 Şubat’ta saat 13:00 'te Cevahir Salon 2’de küçük izleyicilerle buluşacak.
Detay