#

ÖDÜLÜNÜ KENAN IŞIK İÇİN ALDI

Direklerarası Seyircileri 14.Kez tiyatro dünyasını ödüllerle selamladı. Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Sahnesi’nde gerçekleşen törende Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne İstanbul Devlet Tiyatrosu yapımı “Cimri” oyunundaki rolüyle layik görülen Zeynep Erkekli, “Birbirini iyi anlayan, çok seven, kıymet veren iki tiyatrocu olarak, çok güzel günler geçirdik, provalarda, turnelerde.” diyerek ödülünü yönetmeni Kenan Işık için aldı.
Detay
#

'TEK KİŞİLİK OYUNLAR HAFTASI' ANKARA'DA PERDE AÇIYOR

DT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 18-23 Kasım tarihlerinde düzenlenecek "Tek Kişilik Oyunlar Haftası"nda, 11 oyun sahnelenecek.
Detay
#

ÇÖL FIRTINALARI YERİNE NİCE YILLARA,GEÇTİM AMA TİYATRODAN VE PAŞA PAŞA TİYATRO YAHUT AHMET VEFİK PAŞA

Sanatçımın Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle iptal edilen Çöl Fırtınaları oyunu yerine Cevahir 1 Sahnesi'nde, 15-16-17-18-19 Ekim 2014 tarihlerinde Nice Yıllara, 21-22-23-24-25-26-28-29-30-31 Ekim 2014 tarihlerinde ise Geçtim Ama Tiyatrodan adlı oyunlarımız sahnelenecektir.
Detay
#

OYUN İPTALİ: ÇÖL FIRTINALARI

Sanatçımızın geçirmiş olduğu rahatsızlık (kalp krizi) nedeniyle Çöl Fırtınaları adlı oyunumuzun Ekim ayı içerisindeki tüm temsilleri iptal edilerek ileri bir tarihe ertelenmiştir. İsteyen seyircilerimiz biletleri iade edebilir ya da başka bir oyunumuzla değiştirebilirler. Elimizde olmayan bu değişiklik nedeni ile tüm seyircilerimizden özür dileriz. İstanbul Devlet Tiyatrosu
Detay
#

GÜNEŞ BATARKEN BİLE BÜYÜK 14 EKİM'DE CEVAHİR SALON 2'DE

Kazım Akşar'ın yazıp yönettiği Güneş Batarken Bile Büyük 14 Ekim'de Cevahir Sahnesi Salon 2'de prömiyer yapacak.
Detay
#

PAŞA PAŞA TİYATRO YAHUT AHMET VEFİK PAŞA 16 EKİM'DE SAHNEDE

Gökhan Erarslan’ın kaleme aldığı Paşa Paşa Tiyatro yahut Ahmet Vefik Paşa, Mutlu Güney rejisiyle 16 Ekim'de DT Küçükçekmece Sahnesi'nde tiyatro severlerle buluşuyor.
Detay
#

MİCHELANGELO OYUNCU SEÇMELERİ 9 EKİM'DE

Michelangelo oyunu için 9 Ekim 2014 Perşembe günü Üsküdar Tekel Sahnesi’nde saat 11:00’de oyuncu seçmesi yapılacaktır.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU 2014-2015 REPERTUARI

İstanbul Devlet Tiyatrosu ( İDT) 2014-2015 Tiyatro sezonunda perdelerini 1 Ekim’de açıyor. İDT yeni sezonda, geçen yıllardan devam eden oyunlara ek olarak 11 yeni oyunla birlikte toplam 34 prodüksiyonla tiyatro severlerle buluşmayı hedefliyor.
Detay