Haberler
#

BÜLBÜL SUSTURULDUĞUNDA D.T KÜÇÜK SAHNE'DE

Bülbül Susturulduğunda 30 Aralık, 2-3 ve 4 Ocak tarihlerinde Küçük Sahne'de perdelerini açıyor.
Detay
#

KADINLAR DA SAVAŞI YİTİRDİ 2-3 OCAK'TA KÜÇÜKÇEKMECE SAHNESİ'NDE

Savaşın toplumsal sonuçlarıyla ilgili Curzio Malaparte’nin yazdığı Galip Erdal’ın yönettiği Kadınlar da Savaşı Yitirdi, 2 ve 3 Ocak'ta D.T Küçükçekmece Sahnesi'nde izleyecilerimizle buluşuyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu 23-28 Aralık haftasında çocuklara, iki çocuk oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Sevgili Hayat, Üç Kız Kardeş, Lütfen Kzımla Evlenir Misiniz?, Nice Yıllara, Kadınlar da Savaşı Yitirdi gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

KADINLAR DA SAVAŞI YİTİRDİ D.T KÜÇÜKMEKMECE SAHNESİ'NDE

Savaşın toplumsal sonuçlarıyla ilgili Curzio Malaparte’nin yazdığı Galip Erdal’ın yönettiği Kadınlar da Savaşı Yitirdi, 25-26-27 Aralık'ta D.T Küçükçekmece Sahnesi'nde izleyecilerimizle buluşuyor.
Detay
#

ÇEHOV'UN UNUTULMAZ ESERİ ÜÇ KIZ KARDEŞ CEVAHİR 1'DE

12 Aralık 2013'te prömiyer yapan Çehov'un unutulmaz oyunu Üç Kız Kardeş 23-28 Aralık haftasında Cevahir Sahnesi Salon 1'de
Detay
#

BARIŞ GEZEGENİ 21 ARALIK'TA KÜÇÜKÇEKMECE SAHNESİ'NDE

Ülker Köksal’ın yazdığı Levent Niş’in yönettiği Barış Gezegeni adlı çocuk oyunu 21 Aralık'ta Küçükçekmece Sahnesi'nde küçük izleyicilerimizle buluşuyor
Detay
#

GEÇTİM AMA TİYATRODAN KÜÇÜK SAHNE'DE

Yeton Neziray’ın yazdığı Ali Atilla Şendil’in yönettiği 7 Ekim 2014’te prömiyer yapan ‘’Geçtim Ama Tiyatrodan’’ adlı oyun gala gösterimini 16 Aralık’ta Küçük Sahne’de gerçekleştirdikten sonra 17, 18, 19, 20, 21 Aralık 2014 tarihlerinde Küçük Sahne’de tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek.
Detay