#

BARIŞ GEZEGENİ 21 ARALIK'TA KÜÇÜKÇEKMECE SAHNESİ'NDE

Ülker Köksal’ın yazdığı Levent Niş’in yönettiği Barış Gezegeni adlı çocuk oyunu 21 Aralık'ta Küçükçekmece Sahnesi'nde küçük izleyicilerimizle buluşuyor
Detay
#

GEÇTİM AMA TİYATRODAN KÜÇÜK SAHNE'DE

Yeton Neziray’ın yazdığı Ali Atilla Şendil’in yönettiği 7 Ekim 2014’te prömiyer yapan ‘’Geçtim Ama Tiyatrodan’’ adlı oyun gala gösterimini 16 Aralık’ta Küçük Sahne’de gerçekleştirdikten sonra 17, 18, 19, 20, 21 Aralık 2014 tarihlerinde Küçük Sahne’de tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Çöl Fırtınaları’, ‘Güneş Batarken Bile Büyük’, ‘Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş’, ‘Bülbül Susturulduğunda’ ve ‘Hamlet Makinesi’ gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

FİLİSTİN DRAMI DEVLET TİYATROLARI'NDA

"İstanbul'da Üsküdar Stüdyo Sahnede seyirciyle buluşan "Bülbül Susturulduğunda adlı oyun, Filistin'de yaşananları, savaşın tanıklarıyla gözler önüne seriyor.
Detay
#

BARIŞ GEZEGENİ MÜZİKLİ DANSLI ÇOCUK OYUNU 29 KASIM'DA

Ülker Köksal’ın yazdığı Levent Niş’in yönettiği Barış Gezegeni adlı çocuk oyunu 29 Kasım'da Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi'nde küçük izleyicilerimizle buluşuyor
Detay
#

KADINLAR DA SAVAŞI YİTİRDİ CEVAHİR SALON 2'DE

Curzio Malaparte'ın yazdığı, Galip Erdal yönettiği Kadınlar da Savaşı Yitirdi Turhan Açar ve Tahsin Saraç çevirisiyle dilimize kazandırıldı. 18 Kasım Cevahir Sahnesi Salon 2'de prömiyer yapan oyunun ışık tasarımını Akın Yılmaz yaptı. Dekor tasarımının Işın Mumcu'ya ait olduğu oyunun, giysi tasarımında ise Sena Pınar Sum imzası bulunmakta.
Detay
#

ÖDÜLÜNÜ KENAN IŞIK İÇİN ALDI

Direklerarası Seyircileri 14.Kez tiyatro dünyasını ödüllerle selamladı. Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Sahnesi’nde gerçekleşen törende Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne İstanbul Devlet Tiyatrosu yapımı “Cimri” oyunundaki rolüyle layik görülen Zeynep Erkekli, “Birbirini iyi anlayan, çok seven, kıymet veren iki tiyatrocu olarak, çok güzel günler geçirdik, provalarda, turnelerde.” diyerek ödülünü yönetmeni Kenan Işık için aldı.
Detay
#

'TEK KİŞİLİK OYUNLAR HAFTASI' ANKARA'DA PERDE AÇIYOR

DT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 18-23 Kasım tarihlerinde düzenlenecek "Tek Kişilik Oyunlar Haftası"nda, 11 oyun sahnelenecek.
Detay