Haberler
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak'taki prömiyerinin ardından 13-18 Ocak haftasında yine Cevahir Salon 1'de izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Geçtim Ama Tiyatrodan, Kadınlar da Savaşı Yitirdi ve Hamlet Makinesi gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

OYUN DEĞİŞİKLİĞİ

Sevgili Hayat adlı oyunumuzun 7-8-9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan temsilleri oyuncu rahatsızlığı nedeniyle iptal olmuştur. İptal olan oyunumuzun yerine aynı tarihlerde Cevahir 2 Sahnesi'nde Nice Yıllara adlı oyunumuz sergilenecekti
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT 9 OCAK'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Peter Ustinov’un yazdığı Cevdet Arıcılar yönettiği Ellerimin Arasındaki Hayat, 9 Ocak Cevahir Saheneleri Salon 1'de prömiyer yapıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak Cevahir Salon 1'de prömiyer yaparken, Sevgili Hayat, Bülbül Susturulduğunda gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 2 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu 6-11 Ocak haftasında çocuklara, iki çocuk oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay
#

OYUNCU SEÇMESİ

Sahnelenecek bir oyunumuz için 5 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 14:00-17:00 saatleri arasında Cevahir 2 Sahnesinde oyuncu seçmesi yapılacaktır. Seçmeye 18-25 yaş arası, konservatuar mezunu ya da öğrencisi, tercihen çocuk görünümlü/minyon kadın oyuncular katılabilecektir.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Sevgili Hayat, Çehov Makines, Kadınlar da Savaşı Yitirdi gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay
#

KÜÇÜK KARA BALIK 2-3-4 OCAK'TA ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNE'DE

İstanbul Devlet Tiyatrosu 30 Aralık-4 Ocak haftasında çocuklara, Küçük Kara Balık adlı oyunuyla keyifli anlar yaşatacak.
Detay