#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak'taki prömiyerinin ardından 20-25 Ocak haftasında yine Cevahir Salon 1'de izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Geçtim Ama Tiyatrodan, Kadınlar da Savaşı Yitirdi ve Sessizlik gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT SEYİRCİYLE BULUŞTU

Şiddetin ve ölümün dünyaya egemen olduğu bir dönemde, yaşatmaya dair bir oyun olan “Ellerimin Arasındaki Hayat” Devlet Tiyatrolarında seyirci ile buluştu.
Detay
#

HAMLET MAKİNESİ ÜSKÜDAR TEKEL SAHNESİ'NDE

İKSV Tiyatro Festivali'nde ilk kez seyirciyle buluşan 'Hamlet Makinesi' yeniden tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

ÇOCUK OYUNU KÜÇÜK KARA BALIK STÜDYO SAHNE'DE

İstanbul Devlet Tiyatrosu 13-18 Ocak haftasında çocuklara keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDA BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak'taki prömiyerinin ardından 13-18 Ocak haftasında yine Cevahir Salon 1'de izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Geçtim Ama Tiyatrodan, Kadınlar da Savaşı Yitirdi ve Hamlet Makinesi gibi İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam ediyor.
Detay
#

OYUN DEĞİŞİKLİĞİ

Sevgili Hayat adlı oyunumuzun 7-8-9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan temsilleri oyuncu rahatsızlığı nedeniyle iptal olmuştur. İptal olan oyunumuzun yerine aynı tarihlerde Cevahir 2 Sahnesi'nde Nice Yıllara adlı oyunumuz sergilenecekti
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT 9 OCAK'TA PRÖMİYER YAPIYOR

Peter Ustinov’un yazdığı Cevdet Arıcılar yönettiği Ellerimin Arasındaki Hayat, 9 Ocak Cevahir Saheneleri Salon 1'de prömiyer yapıyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA

Ellerim Arasındaki Hayat 9 Ocak Cevahir Salon 1'de prömiyer yaparken, Sevgili Hayat, Bülbül Susturulduğunda gibi İstanbul Devlet Tiyatrosunun kapalı gişe oyunları bu hafta da tiyatroseverlere perdelerini açmaya devam edecek.
Detay