#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT CEVAHİR 1'DE

Şiddetin ve ölümün dünyaya egemen olduğu bir dönemde, yaşatmaya dair bir oyun olan “Ellerimin Arasındaki Hayat” Devlet Tiyatrolarında seyirci ile buluşuyor.
Detay
#

NİCE YILLARA D.T. KÜÇÜK SAHNE'DE

Tuncay Özinel yazdığı Göksel Kortay'ın yönettiği ve usta tiyatrosu Defne Yalnız'ın oynadığı Nice Yıllara 14-19 Nisan haftasında DT Küçük Sahne'de tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI A.MİTHAT EFENDİ SAHNESİ'NDE

Ali Cüneyd Kılcıoğlu'nun yazdığı, Elif Erdal'ın rejisörlüğünü üstlendiği İstanbul DT yapımı "İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı" 17 ve 18 Nisan'da Beykoz Ahmet Efendi Sahnesi'nde izleyiciyle buluşuyor.
Detay
#

57. ALAY CEVAHİR SAHNESİ SALON 1

İstanbul Devlet Tiyatrosu bu büyük zaferin 100. Yıldönümü dolayısıyla isimsiz kahramanlara olan minnet borucunu saygılarını sunmak üzere “57. Alay” adlı oyunu sahneye koydu. Haldun Çubukçu'nun kaleme aldığı oyunu Fikret Urucu yönetiyor. 13 Mart'ta prömiyer yapan oyun 10-11-12 Nisan tarihlerinde Cevahir Sahnesi Salon 1'de tiyatroseverlerle buluşacak.
Detay
#

HAMLET MAKİNESİ ÜSKÜDAR TEKEL SAHNESİ'NDE

20'nci yüzyıl tiyatrosunun en önemli isimleri arasında yer alan Alman yazar Heiner Müller'in yazdığı, Ayşe Emel Mesci'nin yönettiği 'Hamlet Makinesi', Üsküdar Tekel Sahnesi'nde tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

İSTANBUL DEVLET TİYATROSU'NDAN BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

İstanbul Devlet Tiyatrosu çocuklara 3 çocuk oyunuyla birden keyifli anlar yaşataca
Detay
#

SEVGİLİ HAYAT CEVAHİR SALON 2'DE

Sevgili Hayat 25 Aralık 2014'teki prömiyerinin ardından 5-12 Nisan tarihleri arasında Cevahir Salon 2'de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor
Detay
#

ÇİÇEĞİM SOLMASIN 5 NİSAN'DA STÜDYO SAHNE'DE

Kerem Gökçer yazdığı Duygu Gökhan'ın yönettiği Çiçeğim Solmasın adlı çocuk oyunu 18 Şubat'ta Cevahir Sahnesi Salon 2'de perdelerini açarak prömiyer yaptı. Çiçeğim Solmasın bu haftada yine gösterimlerine devam ederek Üsküdar Stüdyo Sahne'de izleyiciyle buluşacak.
Detay