#

ÇEHOV MAKİNESİ ÜSKÜDAR TEKEL SAHNESİ'NDE

Müge Gürman'ın dilimize çevirip aynı zamanda yöntettiği Çehov Makinesi 22-24-25 ve 26 Nisan'da Üsküdar Tekel Sahnesi'nde tiyatroseverle buluşluyor.
Detay
#

YAŞAMAK DENEN BU ZAHMETLİ İŞ 21-26 NİSAN HAFTASINDA D.T. KÜÇÜK SAHNE'DE

Çarpıcı bir kara mizah örneği olan 'Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş'i Kerem Ayan yönetirken, oyun 21-26 haftasında Devlet Tiyatrosu Küçük Sahne'de perdelerini açıyor.
Detay
#

NİCE YILLARA 24-25-26 NİSAN'DA AHMET MİTHAT EFENDİ SAHNESİ'NDE

Tuncay Özinel'in yazdığı 'Nice Yıllara' oyunu Göksel Kortay rejisiyle 24-25-26 Nisan'da Bekoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi'nde tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

PERDELER ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ AÇILIYOR

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı ücretsiz temsillerle kutlayacak.
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT CEVAHİR 1'DE

Şiddetin ve ölümün dünyaya egemen olduğu bir dönemde, yaşatmaya dair bir oyun olan “Ellerimin Arasındaki Hayat” Devlet Tiyatrolarında seyirci ile buluşuyor.
Detay
#

NİCE YILLARA D.T. KÜÇÜK SAHNE'DE

Tuncay Özinel yazdığı Göksel Kortay'ın yönettiği ve usta tiyatrosu Defne Yalnız'ın oynadığı Nice Yıllara 14-19 Nisan haftasında DT Küçük Sahne'de tiyatroseverle buluşuyor.
Detay
#

İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI A.MİTHAT EFENDİ SAHNESİ'NDE

Ali Cüneyd Kılcıoğlu'nun yazdığı, Elif Erdal'ın rejisörlüğünü üstlendiği İstanbul DT yapımı "İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı" 17 ve 18 Nisan'da Beykoz Ahmet Efendi Sahnesi'nde izleyiciyle buluşuyor.
Detay
#

57. ALAY CEVAHİR SAHNESİ SALON 1

İstanbul Devlet Tiyatrosu bu büyük zaferin 100. Yıldönümü dolayısıyla isimsiz kahramanlara olan minnet borucunu saygılarını sunmak üzere “57. Alay” adlı oyunu sahneye koydu. Haldun Çubukçu'nun kaleme aldığı oyunu Fikret Urucu yönetiyor. 13 Mart'ta prömiyer yapan oyun 10-11-12 Nisan tarihlerinde Cevahir Sahnesi Salon 1'de tiyatroseverlerle buluşacak.
Detay