Haberler
#

SEVGİLİ HAYAT DT KÜÇÜK SAHNE'DE

Sevgili Hayat 25 Aralık 2014'teki prömiyerinin ardından 6- 11 Ekim tarihleri arasında DT Küçük Sahne'de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
Detay
#

57. ALAY CEVAHİR SALON 1'DE

İstanbul Devlet Tiyatrosu bu büyük zaferin 100. Yıldönümü dolayısıyla isimsiz kahramanlara olan minnet borucunu saygılarını sunmak üzere “57. Alay” adlı oyunu sahneye koydu. Haldun Çubukçu'nun kaleme aldığı oyunu Fikret Urucu yönetiyor. 13 Mart'ta prömiyer yapan oyun 6-11 Ekim haftasında Cevahir Sahnesi Salon 1'de tiyatroseverlerle buluşacak.
Detay
#

SERSEM KOCANIN KURNAZ KARISI 1 EKİM'DEN İTİBAREN CEVAHİR 2'DE

Haldun Taner'in yazdığı Sersem Kocanın Kurnaz Karısı 1 Ekim Salı günü Cevahir Salon 1'de
Detay
#

HAMLET 1 - 4 EKİM HAFTASINDA ÜSKÜDAR TEKEL SAHNESİ’NDE

William Shakespeare’in yazdığı, Sabahattin Eyüpoğlu’nun Türkçeye çevirdiği ve Işıl Kasapoğlu’nun rejisörlüğünü yaptığı “Hamlet” 1 Ekim'de Üsküdar Tekel Sahnesi’nde saat 20.00’da seyirciyle buluşacak.
Detay
#

VE PERDELER AÇILDI...

Devlet Tiyatroları perdelerini 1 Ekim’de açmaya hazırlanıyor. DT’nin İstanbul gösterimleri ise bir ilk oyunla başlayacak.
Detay
#
#

İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI 2 EKİM'DE ÜSKÜDAR STÜDYO SAHNE'DE

Perdelerini 1 Ekim'de açacak olan İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda geçtiğimiz sezon büyük ses getiren İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı bu sezonda da izleyicileriyle buluşuyor.
Detay
#

ELLERİMİN ARASINDAKİ HAYAT 2 EKİM'DE KÜÇÜKÇEKMECE SAHNESİ'NDE

Şiddetin ve ölümün dünyaya egemen olduğu bir dönemde, yaşatmaya dair bir oyun olan “Ellerimin Arasındaki Hayat” Devlet Tiyatroları'nda bu sezon da seyirci ile buluşmaya devam ediyor.
Detay