BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

Çiçeğim Solmasın 12 Mart'ta Cevahir Salon 2'de, Savaş Çiçekleri 12 Mart'ta Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde ve Lay Lay Lom 11 ve 12 Mart'ta Silivri Kültür Merkezi'nde...

Çiçeğim Solmasın 12 Mart'ta Cevahir Salon 2'de

Kerem Gökçer yazdığı Duygu Gökhan'ın yönettiği Çiçeğim Solmasın adlı çocuk oyunu Küçükçekmece'de kentiçi etkinlikler kapsamında minik izleyicilerimizle buluşuyor. Candan Günay'ın giysi ve dekor tasarımını, Önder Arık'ın da ışık tasarımını yaptığı oyunda, Gülin Sezen Aray, Ayça Zeynep Genç, Fatih Zenginoğlu, Gökhan Doğrusoy, Melissa Dinler, Metin Avcı, Kübra Bayraktar, İlknur Şaşmazer, Özlem Karataş , Serdar İnan, Ömer Yalta rol alıyor. Bu eğlenceli oyun 12 Mart'ta saat 13:00’te Cevahir Salon 2'de izlenebilir.

Savaş Çiçekleri 12 Mart'ta Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde

Gülşah Gülebenzer yazdığı Levent Niş'in yönettiği Savaş Çiçekleri adlı çocuk oyunu 07 Ocak tarihinde prömiyerini yaparak minik izleyicilerle buluşuyor. Mihriban Oran'ın giysi ve dekor tasarımını, Önder Ay'ın ışık tasarımını, yönetmen yardımcılığını ise Ahmet Dizdaroğlu'nun yaptığı oyunda, Levent Niş, Burak Taştan, Güler Turhan, Serkan Abeş, Özgün Bayraktar, Ece Bozkaya rol alıyor. Bu eğlenceli oyun 12 Mart'ta saat 12:00 ve 14:00'te Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde izlenebilir.

Lay Lay Lom 11 ve 12 Mart'ta Silivri Kültür Merkezi'nde

Çocuk oyunu Lay Lay Lom Silivri Kültür Merkezi'nde minik tiyatroseverlerle buluşuyor.  Sevgi Sakarya Cengiz'in yazdığı oyunu Ece Okay yönetiyor. Oyunun kostüm ve dekor tasarımını Candan Günay, ışık tasarımını ise Akın Yılmaz yaptı. Dans düzenini  İnes Kiremitçi'nin yaptığı oyunun oyuncu kadrosunda Engin Delice, Bengisu Karahan, Merve Çağla Kuru, Yıltan Kahraman, Vehbi Akıntürk, Alparslan Aydın, Handan Ölçener, Dinçer Simsar, Hakan Dülger, Ezgi Baykal, Meriç Akay, Lalizer Kemaloğlu, Tilbe Taşlı, Erdem Sazak ve Gökçe Aktaş rol alıyor. Lay Lay Lom 11 ve 12 Mart’ta saat 12:00  ve 14:00’te Silivri Kültür Merkezi'nde küçük izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.