BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

BU HAFTA 3 ÇOCUK OYUNU

Savaş Çiçekleri Cevahir Sahnesi Salon 1

Gülşah Gülebenzer yazdığı Levent Niş'in yönettiği Savaş Çiçekleri adlı çocuk oyunu minik izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Mihriban Oran'ın giysi ve dekor tasarımını, Önder Ay'ın ışık tasarımını, yönetmen yardımcılığını ise Ahmet Dizdaroğlu'nun yaptığı oyunda, Levent Niş, Burak Taştan, Güler Turhan, Serkan Abeş, Özgün Bayraktar, Deniz Çakır  rol alıyor. Bu eğlenceli oyun 19 Mart'ta saat 13:00’te Cevahir Sahnesi Salon 1'de izlenebilir.

Lay Lay Lom Zeytinburnu'nda

Çocuk oyunu Lay Lay Lom Zeytinburnu'nda minik tiyatroseverlerle buluşuyor.  Sevgi Sakarya Cengiz'in yazdığı oyunu Ece Okay yönetiyor. Oyunun kostüm ve dekor tasarımını Candan Günay, ışık tasarımını ise Akın Yılmaz yaptı. Dans düzenini  İnes Kiremitçi'nin yaptığı oyunun oyuncu kadrosunda Engin Delice, Bengisu Karahan, Merve Çağla Kuru, Yıltan Kahraman, Vehbi Akıntürk, Alparslan Aydın, Handan Ölçener, Dinçer Simsar, Hakan Dülger, Ezgi Baykal, Meriç Akay, Lalizer Kemaloğlu, Tilbe Taşlı, Erdem Sazak ve Gökçe Aktaş rol alıyor. Lay Lay Lom 19 Mart’ta kentiçi etknlikler kapsamında saat 12:00  ve 14:00’te Zeytinburnu'nda küçük izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Sihirli Keman Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde

Aristide Christian Charpentier yazdığı, Türkan Dündar ve Hakan Tartan'ın dilimize kazandırdığı, Ebru Kara'nın yönettiği Sihirli Keman adlı çocuk oyunu gösterimlerine devam ediyor. Nalan Alaylı'nın giysi ve dekor tasarımını, Akın Yılmaz'ın da ışık tasarımını yaptığı oyunda,  Abdülhamit Mutlu, Melek Tanker, Oğuzhan Özcan, Melih Pamukçu rol alıyor. Bu eğlenceli oyun,  kentiçi etkinlikler kapsamında 18 Şubat’ta 12:00 ve 14:00'te küçük izleyicilerimize Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde keyifli anlar yaşatacak.